WAKE UP JOHNNY ®

Načo je dobrý Wake Up Johnny? 

Odbúrava alkoholAk sa aj ty  nerád zobúdzaš s raňajšou opicou,po jednom veľmi dobrom večierku.Alebo, ak nechceš zle vypadať na druhý deň. Trápiť sa bolesťou hlavy, brucha tak , Johnny má riešenie.


Okrem osviežujúcej tropickej chuti má také zložky ,ktoré nielen pomáhajú k rozloženiu alkoholu, ale aj urýchlia tento proces.Antioxidanty vo výrobku podporujú neutralizáciu voľných radikálov,a preto nevzniknú symptómy opice , znamená to že teraz sa za kratší čas, zbavíš bolesti brucha, točenia hlavy.
Wake Up Johnny je vlastne nič iné ,ako super nápoj proti poopitostnému stavu. Pomáha v organizme neutralizovať alkohol,zabrániť nepríjemným príznakom poopitosti, ako je bolesť hlavy , dehydratácia,pocit na zvracanie , točenie hlavy. Všetko toto dokáže príjemný nápoj s ovocnou príchuťou. Ktorý môžete použiť ,ako jednu zo zložiek koktejlov.Tak zaručene predídete opici.Wake Up Johnnyho konzumáciou nie je potrebné počúvať domáce rady a praktiky. Čo máte jesť , alebo piť na opicu, len aby bolo ľahšie na druhý deň. Okrem iného Wake Up Johnny ® neobsahuje kofeín ale obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky.
Nech je reč o oslave narodenín, promócii,svadbe, stužkovej, je jedno čo oslavujete Wake Up Johnny® vám pomôže. Aby ste na druhý deň nemali nepríjemné a neznesiteľné pocity ,len príjemné spomienky na zábavu.
S príjemnou ovocnou chuťou nielen obídete poopitosť .

Ale vďaka jeho zloženiu, má osviežujúce a výborné energetické účinky na váš organizmus. Wake Up Johnny® nápoj môžete piť pred , počas alebo po konzumácii alkoholu ,alebo kedykoľvek keď chcete. 

Detoxikuje

Unikátna receptúra WAKE UP JOHNNY nápoja zabraňuje hromadeniu toxínov v organizme.Ak trpíte ,nespavosťou,bolesťami hlavy,tráviacimi ťažkosťami,alebo inými problémami tak je WAKE UP JOHNNY® pre vás tým správnym riešeným. 

Regeneruje

Športuje alebo ťažko fyzicky pracujete?Vaše telo spotrebováva viac živín a tým môže dôjsť, k zníženiu výkonu,poklesu nálady alebo k zdravotným problémom.Fruktóza a med ,prírodné energetické zdroje ,rýchlo doplnia energiu a pomôžu k zotaveniu organizmu 

Koncentruje

Za pomoci unikátneho súhrnu vitamínov WAKE UP JOHNNY® zlepšuje mozgovú aktivitu, čím sa zlepšuje pozornosť,koncentrácia schopnosť učenia zapamätania si a pochopenia študijných materiálov.