NAŠE PRODUKTY 

Naše produkty 

"Wake Up Johnny. ®

Je nápoj k zodpovednému pitiu alkoholu.
"Wake Up Johnny"pijeme pred pitím , počas ,alebo po konzumácii alkoholu "Wake Up Johnny"napomáha k výbornému metabolizmu.. Ľudské telo je takto pripravené k rýchlejšiemu odbúraniu alkoholu v tele.V tele sa nachádzajú v dostatočnom množstve prítomné antioxidanty,ktoré vylúčia voľné radikály.Kvôli tomu sa nevytvorí nám známa opica, bolesť hlavy ,závraty.
"Wake Up Johnny"nápoj obsahuje také látky ,ktoré sú zodpovedné za to, že aj po silnej konzumácii alkoholu dostane organizmus do optimálneho stavu. Zabezpečí kľudný spánok a čerstvé prebúdzanie."Wake Up Johnny"je vhodný nielen pre ľudí konzumujúcich alkohol.Ale aj pre športovcov,manažérov, pretože obsahuje B komplex, vitamíny C, E a med ktoré blahodárne optimalizujú fungovanie organizmu.
Čo je nápoj "Wake Up Johnny"
Je to nápoj neutralizujúci alkohol v organizme. Zabráni poopitostnému stavu. Má príjemnú perlivú ovocnú chuť. 

Špecialita tohto roku

Nápoj pre športovcov

Humin Healthy Drink.

Vynikajúci výživový doplnok nápoj pre šport.Čo je Humin Healthy Drink?
Je to nápoj bohatý na huminokyseliny, ktoré chránia zdravie,krásu a rovnováhu v organizme .V jedinom nápoji na každý deň.
Aké prospešné účinky má Humin Healthy Drink ?
Prospešné účinky má na reumatické bolesti,na zápal svalov. Pomáha aj upravuje stav vlasov, nechtov aj pokožky. Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne, antioxidačne a posilňuje imunitu. Pôsobí regeneračne na pečeň. Pre každého z nás je známa skutočnosť . Že náš organizmus potrebuje k optimálnemu fungovaniu, rôzne vitamíny a minerálne látky. Jedným zo spôsobov, ako dostať do organizmu vitamíny a minerálne látky sú výživové doplnky. Dobrou príležitosťou pre nás je Humin Healthy Drink ktorý je bohatý na huminokyseliny,ktoré zabezpečujú prísun dostatkov vitamínov a minerálov.
Približne 70 minerálnych látok vie organizmus zúžitkovať.Doslovne povedané pôsobí na telo zvonka aj zvnútra. Dodá energiu a pomôže nám prekonať každodenné ťažkosti. Je vhodný pre každého nakoľko neobsahuje zdraviu škodlivé látky. Má energetické účinky znižuje únavu pomáha k vstrebávaniu vitamínov a minerálov. 

 

Úplne nový

SCHOOL DRINK

Načo je dobrý School Drink?
Toto je jeden novo generačný nápoj, ktorý bol navrhnutý pre mladých,proti ich preťaženiu. School Drink sa výborne hodí pre študentov a žiakov, úradníkov a ľudí pracujúcich v kancelárii,k vylúčeniu dopoludňajšej únavy.
Prečo je prvým školským nápojom?
Preto lebo School Drink má výlučne také zloženie ,ktoré obsahuje také látky, ktoré dokážu podporiť rozvíjajúcu sa nervovú sústavu. Napomáha k sústredeniu bez kofeínu a odstráni dopoludňajšiu únavu.
Dospievanie našich detí sa už začína v školských laviciach. Kde sa pre nich kladú, také isté ťažké požiadavky ,ako pre dospelých. Čiže keď vidíme naše deti každý deň vyčerpané a unavené,a už nemajú chuť sa ani hrať. Nie je sa čo čudovať.Kedže požiadavky nemôžeme znížiť. Môžeme nájsť riešenie. School Drink je jediný nápoj,ktorý neobsahuje umelé látky a dokáže bojovať s dopoludňajšou únavou, vyčerpanosťou, hyperaktivitou. Keďže už jediná fľaša obsahuje toľko vitamínov koľko je potrebné k nabitiu organizmu.
Nový School Drink vyrábame s príchuťou lime,baza, pomaranč,bez pridania cukru. School Drink je perfektný nápoj aj pre diabetikov, a pre ľudí s špeciálnou diétou.